CLI

Witaj!

Nazywam się Adam Kliczek, a to jest blog dla ludzi interesujących się fotografią.

Od 5 lat robię zdjęcia, a od roku 2014 tworzę teksty i poradniki związane z fotografią. Pracuję jako inżynier techniki telewizyjnej, w wolnych chwilach podróżuję, słucham muzyki rockowej i oglądam filmy dokumentalne. Staram się tworzyć miejsce, w którym możemy wspólnie porozmawiać o zdjęciach oraz wymienić się doświadczeniami, pomysłami i uwagami.

O CZYM JEST TEN BLOG?

ZatrzymujeCzas.pl to blog o rozwoju wrażliwości i doskonaleniu warsztatu fotograficznego. Po kupieniu pierwszej lustrzanki szybko zorientowałem się, że samo posiadanie dobrego sprzętu nie gwarantuje świetnych kadrów. Zacząłem więc czytać książki, brać udział w warsztatach i rozmawiać z bardziej doświadczonymi fotografami. Ten blog stanowi zapis moich prób i eksperymentów związanych z robieniem zdjęć. Ciągle odkrywam nowe obszary fotografii i staram się wychodzić poza strefę komfortu. Parafrazując Chrisa Orwiga: "To blog o przemianie. O kształtowaniu. O poszukiwaniu autentyczności, o radości życia; o ogniu entuzjazmu, o pięknej naiwności i ciekawości świata. O stawaniu się nowym człowiekiem."

DLA KOGO JEST TEN BLOG?

ZatrzymujeCzas.pl to blog dla ludzi, którzy nie rozstają się z aparatem. Piszemy o naszych zdjęciach, rozmawiamy o inspiracjach i technice, testujemy sprzęt, publikujemy poradniki fotograficzne.

  • Zastanawiasz się, jaki aparat kupić?
  • Szukasz wskazówek na temat techniki fotografowania?
  • Chcesz robić lepsze zdjęcia, ale potrzebujesz inspiracji, by pójść dalej?

W takim razie ten blog jest dla Ciebie.

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Przeczytaj poniższe teksty, a dalej dasz już sobie radę bez mojej pomocy. :)

GDZIE MOGĘ ŚLEDZIĆ TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ?

Polub mój fanpage na Facebooku, jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na blogu. Publikuję tam też ciekawe zdjęcia i poradniki znalezione w internecie. Te same informacje znajdziesz też w Google+.

Od niedawna prowadzę kanał wideo na YouTube, gdzie dominuje tematyka koncertowa. Znajdziesz mnie też na TwitterzeInstagramie.

Zachęcam do skorzystania z kanału RSS bloga i czytania postów za pomocą czytnika takiego jak Feedly lub subskrypcji w serwisie Bloglovin.

CZY INTERESUJE CIĘ WSPÓŁPRACA?

Jasna sprawa! :) Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.

JAK SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ?

Najszybsza droga kontaktu to skorzystanie z formularza na tej stronie, możesz też wysłać wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Staram się odpowiadać na wiadomości w przeciągu 24 godzin.

JAK MOGĘ CIĘ WESPRZEĆ?

Podoba Ci się mój tekst, zdjęcie lub video? To super, bardzo się cieszę! Korzystając z ikonek społecznościowych możesz udostępnić treść swoim znajomym - to jedna z najłatwiejszych form wsparcia mojej działalności, która motywuje mnie do dalszej pracy i rozwoju. :)