Fotoreportaż z imprezy Tribal Smash 2.0, prezentującej różne oblicza współczesnego tańca orientalnego.

Zdjęcie zrobione w czerwcu 2014r. na VI Wieczorze Tańca i Muzyki Orientalnej zorganizowanym przez zespół taneczny Zahra.

 

Przegląd warszawskich imprez związanych ze współczesnym tańcem orientalnym wraz z galerią moich najlepszych zdjęć.

W tym tekście opiszę początki mojej przygody z fotografowaniem tribalu, czyli współczesnego tańca orientalnego. Wcześniej specjalizowałem się w zdjęciach koncertowych, ale dzięki fotografiom zespołu PLAN z koncertu Rock Na Zielono dostałem moje pierwsze zlecenie zdjęcia pokazu tanecznego American Tribal Style.

W sobotę 11. października po raz trzeci odbył się ATS Flash Mob World Wide - światowy flash mob z tańcem American Tribal Style® w roli głównej. Tym razem tancerki improwizowały utworu "Bounce" projektu Solace. W Polsce wydarzenia miały miejsce w Warszawie i w Łodzi.

Tribal Smash. Kachina! B-day Bash

W sobotę 23. sierpnia w Warszawie odbyła się impreza Tribal Smash. Kachina! B-day Bash, celebrująca pierwsze urodziny zespołu Kachina! Tribal Bellydance. Ten zespół 5 tancerek stale wywołuje dużo emocji - dziewczyny są wulkanem energii i pragną dzielić się swym pozytywnym podejściem z innymi. I tym razem nie zawiodły.

Tribal Hafla Summer Edition 2014

W sobotę 7. czerwca odbyła się Tribal Hafla - cykliczna impreza z pokazami tańca tribal. Już po raz czwarty można było podziwiać występy największych gwiazd warszawskiej sceny tribalowej, ich kursantek oraz gości z całej Polski.

W sierpniu 2013 po raz siódmy odbyło się Wielokulturowe Warszawskie Street Party. To polski festiwal uliczny organizowany od 2007 roku, którego założeniem jest prezentacja kultur mniejszości narodowych i etnicznych oraz społeczności imigranckich. Organizatorzy chcą, by stał się wizytówką Warszawy - podobnie jak Karnawał w Rio de Janeiro czy Notting Hill Carnival w Londynie.

Apel Karaibski - 7. urodziny SHO

Fotoreportaż z siódmego Apelu Karaibskiego - corocznej imprezy kończącej sezon zajęć stacjonarnych w Szkole Tańców Karaibskich SalsHall w Warszawie.