Fotorelacja z koncertu szwedzkiego zespołu Reach podczas Juwanaliów Politechniki Warszawskiej 2018.

Rock Na Zielono V - zapowiedź

W piątek 22. kwietnia odbędzie się kolejna edycja imprezy "Rock Na Zielono". To muzyczne wydarzenie poświęcone pamięci Grażyny "Zielonej Zielińskiej", która była dobrym duchem wielu młodych rockowych zespołów.

W dniach 10-11 lipca 2015 w Kotorzu Małym pod Opolem odbędzie się kolejna edycja imprezy "Biadacz Garden Party". W ciągu dwóch dni wystąpi 8 zespołów grających w stylu rock i reggae, m. in. SHEEP i Killing Silence. 

W sobotę 8. listopada miałem okazję wziąć udział w imprezie "Meta-L na Brzeskiej" w Warszawie. Był to pierwszy koncert, na którym używałem lampy błyskowej - w sumie z całkiem dobrym rezultatem.

W weekend 29-30 sierpnia 2014 w Lublinie odbyła się X edycja festiwalu "Solo Życia", którego celem celem jest promocja zdolnych, lecz nieznanych jeszcze instrumentalistów.

W tym wpisie znajdziecie zdjęcia publiczności, które zostały wykonane drugiego dnia festiwalu Ursynalia 2014. Jeśli chodzi o zespoły, to moimi faworytami były The Sixpounder i Hunter.

djęcia

W tym wpisie przedstawiam zdjęcia publiczności, które zostały wykonane pierwszego dnia festiwalu Ursynalia 2014. Jeśli chodzi o zespoły, to moimi faworytami były: Dubioza Kolektiv, Scream My Name i Jelonek.

We środę 28. maja miałem okazję uczestniczyć w koncercie "Łowy na młode zespoły" w Warszawskim klubie Remont. Tego dnia na scenie pojawiły się grupy Freakshow, Korpus i AVA. Na koncert zaprosiła mnie Iza Kwasiborska - autorka m. in. zdjęć zespołu SHEEP na tym blogu. Poniżej prezentuję nasz wspólny fotoreportaż.

Około 21:00 rozpoczął się pierwszy koncert. Podana na plakacie kolejność występów uległa zmianie - najpierw zagrał Freakshow, potem o 22:00 na scenie pojawił się zespół Korpus, a o 23:20 wystąpiła grupa AvA.

Zdjęcia publiczności z jubileuszowej 30. edycji Ursynalia Warsaw Student Festival, który odbył się na przełomie maja i czerwca 2013 na terenie Kampusu SGGW w Warszawie.

Festiwal Otwarte Ogrody Sadyba

Fotorelacja z muzycznej części Festiwalu Otwarte Ogrody Sadyba 2013, podczas którego wystąpiły zespoły The Riffers, Trombastic i Olga Matuszewska.