Ursynalia 2014 - zdjęcia publiczności z pierwszego dnia

Ursynalia 2014 - zdjęcia publiczności z pierwszego dnia
05 Cze
2014

W tym wpisie przedstawiam zdjęcia publiczności, które zostały wykonane pierwszego dnia festiwalu Ursynalia 2014. Jeśli chodzi o zespoły, to moimi faworytami były: Dubioza Kolektiv, Scream My Name i Jelonek.

Więcej moich przemyśleń na temat poszczególnych zespołów umieszczę we wpisie ze zdjęciami muzyków. Teraz natomiast tylko dwie sprawy.

Po pierwsze - jeśli miałbym wskazać zespół, który zdziałał najwięcej w walce o honor Ursynaliów, byłby to zdecydowanie Jelonek. Na ich koncercie publiczność dała czadu jak na żadnym innym. Michał Jelonek jest nie tylko świetnym muzykiem, ale też niesamowitym frontmanem i wodzirejem. Doskonale poprowadził imprezę - była "ścianka - ursynalianka", "tłusty wężyk", lekcja WFu w towarzystwie dziesiątek balonów, a w stronę sceny co chwilę płynęła fala crowd surferów. Była moc! :)

Po drugie - jeśli chodzi o szaleństwo na scenie, to zdecydowanie wygrała bośniacka grupa Dubioza Kolektiv. Panowie dali z siebie wszystko, a mimo bariery językowej kontakt z publicznością był doskonały. W pewnym momencie jeden z muzyków zeskoczył do fosy, by śpiewać razem z publicznością, a drugi posunął się o krok dalej i odbył rejs na rękach fanów. Mega energia! :)

Teraz zapraszam do oglądania zdjęć. Jeśli znajdziesz się na fotce i chcesz ją wstawić na FB, to bardzo proszę. :) Pamiętaj tylko o dodaniu w opisie odpowiedniego autora i linka do tej strony w takiej postaci:

Zapraszam też do obejrzenia zdjęć publiczności z drugiego dnia festiwalu Ursynalia 2014 oraz z festiwalu Ursynalia 2013.

Mam nadzieję, że powyższa galeria dostarczyła Wam wiele radości i pozytywnych wrażeń. ;) Staraliśmy się jak najlepiej uchwycić atmosferę chwili i zatrzymać czas - myślę, że się udało. :)

Jeśli znalazłeś/znalazłaś się na zdjęciu i jesteś tym zdjęciem ucieszony/ucieszona, to być może zastanawiasz się, w jaki sposób możesz się za tę fotkę odwdzięczyć. Otóż mam dobrą wiadomość! - jest na to kilka sposobów: :)

Wielkie dzięki! :)