Ursynalia 2013 - zdjęcia publiczności

Ursynalia Warsaw Student Festiwal. Autor zdjęcia: Adam Kliczek Ursynalia Warsaw Student Festiwal. Autor zdjęcia: Adam Kliczek
27 Maj
2014

W dniach 31 maja - 2 czerwca 2013 na terenie kampusu SGGW w Warszawie odbyła się jubileuszowa 30. edycja Ursynalia Warsaw Student Festiwal. Wystąpiły m.in. zespoły Motörhead, HIM, 3 Doors Down, Hunter, Dead By April i Bullet For My Valentine.

Jako fotograf Wikipedii uczestniczyłem w Ursynaliach po raz drugi. Wykonane zdjęcia trafiły jak zwykle do repozytorium Wikimedia Commons, a część z nich posłużyła do zilustrowania haseł Wikipedii, które opisują występujące na festiwalu zespoły. Ze względu na dużą liczbę występujących grup i napięty grafik koncertów w fotografowaniu towarzyszył mi znajomy Przemek "Spens" Sowiński. Była to jego pierwsza taka impreza i chyba mu się spodobała, bo na tegorocznych Ursynaliach, które odbędą się już w ten weekend, również będziemy fotografować wspólnie. ;)

Poniżej zgromadziłem wykonane przez nas zdjęcia publiczności z Ursynaliów 2013, która jak widać, bawiła się doskonale. ;)

Zapraszam też do obejrzenia zdjęć publiczności z pierwszego oraz z drugiego dnia festiwalu Ursynalia 2014. :)

Jeśli odnajdziesz się na zdjęciu i chcesz je wrzucić na Facebooka, to bez krępacji. :) Dodaj tylko proszę w opisie fotki link do tego artykułu i kliknij "Lubię to" poniżej. :)

Spis treści: