Zespół SHEEP w Klubie Łykend

Zespół SHEEP w Klubie Łykend
25 Mar
2014

W piątkowy wieczór 7. marca 2014r. zostałam zaproszona do Wrocławia na koncert młodego i obiecującego zespołu SHEEP.

Zespół  SHEEP powstał w grudniu 2008r. w Osowcu Śląskim za sprawą uścisku dłoni pomiędzy wokalistą Łukaszem Pawletą a perkusistą Adamem Szypotem. Grupa w kształcie obecnym ukształtowała się w roku 2011.

Gdy dotarłam na miejsce, czyli do wrocławskiego Klubu Muzycznego Łykend, zespół SHEEP "próbował się" już na scenie, a ja miałam możliwość zbadać warunki do fotografowania.

Na koncercie, można było usłyszeć kilka utworów z debiutanckiej płytki „Iluzja Bohaterów”. Ten zespół się kocha od pierwszego wejrzenia lub nienawidzi. Ja pokochałam.

Teraz będzie kilka uwag fotograficznych, a zainteresowanych oglądaniem zdjęć zapraszam od razu do galerii poniżej. ;) Oświetlenie w niewielkiej sali Łykendu jest dość skromne. Na suficie wisi kilka PARów skierowanych na scenę, kilka PARów zainstalowanych jako kontry. Dlatego też zdecydowałam się na aparat Canon Eos 500d i obiektyw EF 50 mm ze światłem f/1.8. Przy ISO 400, jak widać poniżej, zdało to egzamin.

Na koniec dodam, że w Łykendzie brakuje "fosy". Ale nie miałam specjalnych trudności z przebiciem się pod sama scenę, beż narażenia się na uszkodzenia. ;)

W galerii prezentuję także zdjęcia z koncertu z 22 marca 2014 r. - zespół i miejsce to samo. :)