Sesja Walentynkowa Pospolitego Ruszenia Fotograficznego

Marcin i Basia podczas Sesji Walentynkowej PRF Marcin i Basia podczas Sesji Walentynkowej PRF
14 Lut
2014

W sobotę 8 lutego miałem okazję uczestniczyć w walentynkowej sesji fotograficznej, zorganizowanej w ramach Pospolitego Ruszenia Fotograficznego.

Pospolite Ruszenie Fotograficzne to grupa zrzeszająca pasjonatów fotografii i modelingu. Działa od kwietnia 2012 roku z inicjatywy Anny Nahurnej. Zajmuje się organizacją otwartych tematycznych sesji zdjęciowych - udział w nich może wziąć każdy, nie ma rekrutacji ani selekcji, liczą się wszyscy, który mają chęć i zapał kreatywnie spędzać czas. W skład grupy wchodzą zarówno profesjonalni fotografowie, modele i wizażyści, jak i amatorzy - pasjonaci.

O Pospolitym Ruszeniu Fotograficznym dowiedziałem się w lipcu 2013, kiedy wziąłem udział w sesji Szpital Zła. To było moje pierwsze doświadczenie z modelingiem i przyznam, że się wciągnąłem. Jako miłośnik serialu "Gra o Tron" uczestniczyłem także w sesji sesji na zamku książąt mazowieckich w Czersku. Miesiąc temu na stronie z wydarzeniami PRF znalazłem ogłoszenie o sesji walentynkowej i zaproponowałem udział w niej Basi. Wyniki można podziwiać w poniższej galerii.

Sesja odbyła się w studio fotograficznym Sensi w Warszawie. Spotkania organizowane przez PRF są zwykle darmowe. W tym wypadku każdy z uczestników był zobowiązany uiścić opłatę w wysokości 15 PLN na pokrycie kosztów wynajmu studia. Myślę, że to bardzo dobra cena za możliwość kilkugodzinnego fotografowania z użyciem studyjnego oświetlenia. :)

Chciałem bardzo podziękować organizatorom sesji - Pawłowi Arczewskiemu i Dariuszowi Ciszkiewicz, a także Idze Pietrydze (Vangelisa Make Up&Bodypainting) za świetny wizaż. Zdjęcia dedykuję Basi z okazji naszych 9 wspólnych Walentynek - całuję Cię gorąco i dziękuję za wszystko. :) :*