Reach on stage Liveurope - Juwenalia PW 2018
28 Maj
2018

Fotorelacja z koncertu szwedzkiego zespołu Reach podczas Juwanaliów Politechniki Warszawskiej 2018.

Wyniki konkursu ''Chcę zatrzymać czas''

Zwycięskie zdjęcie autorstwa Danuty Bochenek.
08 Wrz
2016

Pora na ogłoszenie wyników wakacyjnego konkursu fotograficznego "Chcę zatrzymać czas". Pozytywnie zaskoczyło nas to, że właściwie każde zdjęcie pokazało inne oblicze takich niezapomnianych chwil: zachód i wschód słońca, spokój, ciemne zaułki, radość z bycia razem, a nawet powrót do odłożonego na dłuższą chwilę sportu.

Wakacyjny konkurs fotograficzny ''Chcę zatrzymać czas''
30 Sie
2016

Zgodnie z obietnicą ogłaszamy Wakacyjny Konkurs Fotograficzny „Chcę zatrzymać czas”. Jeśli uwieczniliście podczas tegorocznych wakacji jakąś wyjątkową, wartą zatrzymania chwilę, zapraszamy do udziału. :)

Odchylany o 180 stopni ekran świetnie sprawdza się przy robieniu selfie. :)
08 Maj
2016

Przyszła pora, by sprzedać mojego pierwszego bezlusterkowca - Sony NEX-3N. To świetny sprzęt dla osoby, której przestał wystarczać aparat kompaktowy lub doskwiera jej ciężar cyfrowej lustrzanki.

Fotograficzne Party - spotkanie IV

Fotograficzne Party - spotkanie IV
04 Kwi
2016

Pora na podsumowanie IV Fotograficznego Party. W ten weekend przesłaliście 15 zdjęć, tematycznie dominowały portrety i krajobrazy.

Stambuł, widok na dzielnicę Fatih z Wieży Galata, na pierwszym planie Most Galata i Nowy Meczet. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.
21 Mar
2016

Czas podsumować III Fotograficzne Party. W ten weekend przesłaliście aż 26 zdjęć, a dominowała tematyka podróżnicza. W tekście omawiam 9 najlepszych fotek.

Rock Na Zielono V - zapowiedź
17 Mar
2016

W piątek 22. kwietnia odbędzie się kolejna edycja imprezy "Rock Na Zielono". To muzyczne wydarzenie poświęcone pamięci Grażyny "Zielonej Zielińskiej", która była dobrym duchem wielu młodych rockowych zespołów.

Fotograficzne Party - spotkanie II
14 Mar
2016

Pora na podsumowanie II Fotograficznego Party. W ten weekend przesłaliście 10 zdjęć, tematycznie dominowały architektura, pejzaże i zwierzaki.

Fotograficzne Party - spotkanie I
07 Mar
2016

W ostatni piątek wpadłem na pomysł zorganizowania Fotograficznego Party - postanowiłem, że co tydzień będę zbierał i omawiam Wasze najlepsze zdjęcia.

Łukasz i Michał z zespołu Aloud, sierpnień 2012
03 Mar
2016

W tekście opisuję, jak za pomocą umiejętnej obróbki w programie Lightroom wyciągnąć ze swoich starych zdjęć zupełnie nową jakość i nadać im profesjonalny sznyt.